ЛКП “Бюро спадщини” провело екскурсію для гостей із літньої школи для молоді “Охорона культурної спадщини-моя справа”

  • 28.08.2020
  • 434 Переглядів

Днями Бюро спадщини управління охорони історичного середовища приймало в гостях Літню школу для молоді “Охорона культурної спадщини-моя справа” та провело екскурсію знаковими об’єктами Львова, які були відреставровані протягом останніх років управлінням охорони історичного середовища в місті.

Читайте нас у Telegram-каналі про спадщину t.me/spadshyna

В межах реалізації конкурсу проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у 2020 році, громадською організацією «Асоціація Культурних ініціатив» розпочато роботу «Літньої школи для молоді «Охорона культурної спадщини – моя справа» у м. Жовква, яка охопила різновікову аудиторію осіб.

Це команда, яка має на меті закріпити в свідомості населення думки, що охорона і збереження пам’яток є не лише справою вузьких спеціалістів, а обов’язком кожного мешканця свого міста. Це дасть можливість уникнути в майбутньому проблем зі збереження пам’яток та неправомірного втручання в архітектурне середовище.

Гості мали змогу дізнатися про усі тонкощі реставрації, фасадів, брам, скульптур, балконів та про їх вікову історію, про проблеми, які виникають перед фахівцями і шляхи їх подолання, а також про те неймовірне відчуття, коли об’єкт отримує “нове життя”.