До Дня Незалежності України Бюро спадщини показало процес реставрації історичного вікна

  • 25.08.2020
  • 354 Переглядів

До 29-ї річниці проголошення незалежності України у Стрийському парку відбувся грандіозний Art&Agro-пікнік «НЕ ЗАЛЕЖУЙСЯ!», що об’єднав музику, мистецтво, літературу, історію, спорт, дизайн та дитячі активності!

Читайте нас у Telegram-каналі про спадщину t.me/spadshyna

Під час цього заходу, Бюро спадщини показало усім охочим тонкощі реставрації на прикладі величезного навчального дерев’яного вікна, на якому кожен мав можливість роздивитися усі етапи відновлення. А також провело показову реставрацію одного із історичних вікон у з будинку, що на вул. Князя Романа, 34, яка дочекалася своєї черги у програмі співфінансування з мешканцями.

Усі охочі мали змогу отримати професійну консультацію фахівців щодо догляду цінної історичної столярки, що сприятиме збереженню спадщини міста.

«НЕ ЗАЛЕЖУЙСЯ!» — каже місто Лева своїм гостям і мешканцям — своїм творцям і будівничим. На перший погляд, Львів видається містом сплячих левів. Але, насправді, вони дрімають і тим самим акумулюють сили до стрибка.

У цьому і є сенс незалежності: у русі і розвитку, у радості спілкування і свободі творчості. Львівська міська рада пропонує разом відзначити День Незалежності у відкритому просторі, просто неба — в одному з найстаріших та найславетніших парків древнього й вічно молодого міста — міста незалежних людей, які знають ціну свободі. Варто зробити цей день незабутнім, зустрітися на Софіївці, у затінку Стрийського парку”, — зазначають організатори.