
Мистецтво, музика, література, історія, спорт, дизайн, дитячі активності – весь цей естетичний концепт об’єднано в грандіозний Art&Agro-пікнік, що присвячений 29-й річниці проголошення незалежності України, та відбуватиметься 24 серпня.
Ініціаторами такого пікніку стали Львівська міська рада, «Я галерея» Павла Гудімова та музей «Дім Франка». Організатори вирішили відродити минуле алеї, де проходили відомі ярмарки XIX-XX ст., задіяти митців та фермерів, через що ы назвали це Art&Agro-пікніком під гаслом «Не залежуйся».
«Сьогодні наша країна святкує День Незалежності – 29 років. Але кожен з нас має пам’ятати, що ця незалежність здобувається кожного дня нами. Насправді цей процес не є якийсь кінцевий, і для того, щоб наша незалежність була реальною, щоб ми відчували себе вільними в нашій країні, ми повинні не залежуватися, а постійно рухатися вперед», – говорить директорка міського департаменту розвитку Наталія Бунда.
На Art&Agro-пікнік зібрали близько 50 учасників у дев’яти креативних зонах. Представлені шість музеїв, Будинок органної та камерної музики, галереї, Бюро спадщини, «Тлум і крам», мистецька барахолка «Art Sale», виставка «Лабіринти ЛКСФ», що презентує експонати Львівської скульптурної фабрики, скульптури Ярослава Мотики, Дениса Шиманського тощо.
О 19:00 на цій алеї відбудеться концерт за участі гуртів The Fool, Lemberger Solisten та ROCKOKO. Сам пікнік триватиме з 11:00 по 22:00.