У Львові стартує прийом заявок на реставрацію історичних вікон і брам

  • 26.08.2020
  • 2419 Переглядів

ЛКП «Бюро спадщини» оголошує набір заявок від мешканців в програму співфінансування оновлення історичних вікон і брам. Заплановано набрати 50 заявок на оновлення брам та 20 заявок на оновлення вікон. Учасниками нового набору стануть мешканці, які зголосяться першими через центри надання адміністративних послуг м. Львова винятково у дні з 1 по 15 вересня.

Читайте нас у Telegram-каналі про спадщину t.me/spadshyna

При реставрації брам 70% вартості робіт будуть оплачені з міського бюджету, 30% – сплачують мешканці, а при відновленні вікон за цією програмою 60% сплатить місто і 40% мешканці.

Заявки після закриття набору фахівці Бюро опрацюють по черзі.

«Під час цьогорічного набору ми відберемо перші 50 будинків з історичними дверима та 20 будинків з дерев’яними вікнами, які потребують оновлення. Ми відчуваємо великий інтерес мешканців до цієї програми, очікуємо велику кількість заявок, зважаючи на попередній досвід. Однак плануємо прийняти обмежену кількість заявок, яка відповідатиме тій кількості, яку заплановано виконати у 2020 році», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Нову чергу сформують із 50 звернень по брамах та 20 звернень по вікнах, які надійдуть у порядку живої черги, лише через ЦНАП, виключно у дні з 1 по 15 вересня 2020 р.

Дізнатися як подати заявку можна на сайті ЛКП «Бюро спадщини» у розділі «Співфінансування».