Культурна спадщина об’єднує: У Львові відбудеться виставка [ПРО ХаРКІВ] з концепцією запрошеного гостя

  • 04.10.2022
  • 428 Переглядів

У Львівському муніципальному мистецькому центрі 6 жовтня, о 19:00 відбудеться відкриття виставки світлин про архітектуру м. Харкова. Також в рамках заходу запланована серія вечірніх лекцій від тамтешніх культурних діячів та активістів, де учасники зможуть дізнатися більше як про саме місто, так і про культурні ініціативи які там діють.

Читайте нас у Telegram-каналі про спадщину t.me/spadshyna

Виставка експонується за підтримки управління охорони історичного середовища, ЛКП «Бюро спадщини» та Львівського муніципального мистецького центру. Організаторами виставки є харківська громадська ініціатива “dveryki”.

«Бюро спадщини управління охорони історичного середовища від початку повномасштабного вторгнення росіян активно підтримує ініціативи громадських активістів з міст, які зазнали руйнувань чи опинилися в окупації. Так, на початку літа спільно з громадськими активістками із м. Нова Каховка організували вуличну виставку “Окупована спадщина”, яка популяризує культурну спадщину південної України. Зараз спільно з громадською ініціативою “dveryki” підготували проєкт з популяризації культурної спадщини м. Харкова”, – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» управління охорони історичного середовища Павло Богайчик.

«Радянське місто з широкими вулицями та будівлями сталінського ампіру? “Сіре” місто спальних районів? Всіх, хто не встиг побувати в нашому чудовому місті запрошуємо на виставку, де покажемо Харків з різних боків – його затишні вулички, гарні будинки кінця XIX – початку XX ст. та інші цікавинки. І обов’язково познайомимо вас з харків’янами та культурними проєктами нашого міста! А для всіх тих, хто вимушено опинився далеко від дому це буде можливість відчути атмосферу рідного міста і помріяти, як ми будемо його відбудовувати», – йдеться в запрошенні організаторів.

Кураторка виставки: координаторка харківської громадської ініціативи “dveryki” Олександра Струмскас. Світлини: Анна та Ярослав Єрсак.

Вхід на виставку – вільний. Посилання на сторінку проєкту та події.

Виставка [ПРО ХаРКІВ] експонуватиметься до 31 жовтня у Львівському муніципальному мистецькому центрі, вул. Стефаника, 11.