Відновлюємо історичні брами. 7 кроків як стати учасником Програми співфінансування

  • 11.06.2020
  • 4899 Переглядів

З 2018 року у Львові місто фінансує Програму співфінансування реставрації історичних дверей та брам.

Програма передбачає, що 70% вартості робіт оплачує міська рада, а 30% – мешканці.

Наступний набір стартує у вересні 2023 року!

Наголошуємо, що заявки прийняті у 2022 році будуть опрацьовані орієнтовно через 1-2 роки за наявності фінансування

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ?

1. З’ясуйте чи ваш будинок знаходиться у межах історичного ареалу Львова, а його вік – не менше 80 років.

*Дізнатися чи ваш будинок у межах історичного ареалу Львова можна за посиланням. В пошуку потрібно обрати /Адресний реєстр та вказати адресу.

2. Поговоріть із сусідами та дізнайтеся чи усі погоджуються внести свою частку співфінансування, а саме: 30% від загальної вартості робіт.

Кожні двері унікальні і потребують різного об’єму втручання. Зазвичай, вартість реставрації дверей коливається у межах 60-90 тис. грн. Але наголошуємо, що остаточна ціна формується після експертизи фахівцями.

3. Якщо усі мешканці  готові взяти участь у Програмі, представнику ініціативної групи потрібно завантажити заяву, заповнити її та відправити у територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг Львова. Також потрібно додати завірену (Заявником) копію поверхового плану будинку, де потрібно самостійно відзначити відповідні двері\браму (можна отримати в ЖЕКу, ОСББ).

*Інформуємо, що прийом нових заявок відбувається лише у визначений термін при оголошені нового набору!

4. Упродовж 30 календарних днів заявка буде розглядатися. За цей час фахівці оглянуть двері будинку. Після цього ми обов’язково вам повідомимо чи ваша заявка відповідає критеріям Програми.

5. Якщо все добре, заявку включаємо у чергу на проведення робіт та підписуємо договір, коли наблизиться черга. Після цього мешканці мають сплатити свою частку співфінансування на рахунок підрядника.

6. Майстер розпочинає працювати з дверима: знімає їх та відвозить у майстерню. У цей час встановлюємо тимчасові двері. Зазвичай робота триває від одного до трьох місяців: усе залежить від складності робіт.

7. Коли майстер буде готовий показати оновлені двері, мешканці разом з представниками ЛКП «Бюро спадщини» оцінюють роботу та підписують акти виконаних робіт.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Якщо у вас є додаткові запитання, можна ознайомитися з повним документом.

Або телефонуйте +38 (032) 297-51-32.