Відновлюємо історичні брами. 7 кроків як стати учасником Програми співфінансування

  • 11.06.2020
  • 1864 Переглядів

З 2019 року у Львові місто фінансує Програму співфінансування реставрації історичних дверей та брам.

Програма передбачає, що 70% вартості робіт оплачує міська рада, а 30% – мешканці.

З 1 по 15 вересня 2020 року ЛКП «Бюро спадщини» проводило набір заявок від мешканців в програму співфінансування оновлення історичних вікон і брам. Під час цього було набрано 50 заявок на оновлення брам та 20 заявок на оновлення вікон. Наступний набір у програму співфінансування планується в другій половині 2021 року.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ?

1. З’ясуйте чи ваш будинок знаходиться у межах історичного ареалу Львова, а його вік – не менше 80 років.

2. Поговоріть із сусідами та дізнайтеся чи усі погоджуються внести свою частку співфінансування, а саме: 30% від загальної вартості робіт.

Кожні двері унікальні і потребують різного об’єму втручання. Зазвичай, вартість реставрації дверей коливається у межах 45-70 тис. грн. Але наголошуємо, що остаточна ціна формується після експертизи фахівцями.

3. Якщо усі мешканці  готові взяти участь у Програмі, представнику ініціативної групи потрібно завантажити заяву, заповнити її та відправити у територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг Львова.
*Інформуємо, що прийом нових заявок відбувається лише у визначений термін при оголошені нового набору!

4. Упродовж 30 календарних днів заявка буде розглядатися. За цей час фахівці оглянуть двері будинку. Після цього ми обов’язково вам повідомимо чи ваша заявка відповідає критеріям Програми.

5. Якщо все добре, заявку включаємо у чергу на проведення робіт та підписуємо договір, коли наблизиться черга. Після цього мешканці мають сплатити свою частку співфінансування на рахунок підрядника.

6. Майстер розпочинає працювати з дверима: знімає їх та відвозить у майстерню. У цей час встановлюємо тимчасові двері. Зазвичай робота триває від одного до трьох місяців: усе залежить від складності робіт.

7. Коли майстер буде готовий показати оновлені двері, мешканці разом з представниками ЛКП «Бюро спадщини» оцінюють роботу та підписують акти виконаних робіт.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Якщо у вас є додаткові запитання, можна ознайомитися з повним документом.

Або телефонуйте +38 (032) 297-51-32.