У Львові відбудеться відзначення Європейських днів єврейської культури і спадщини

  • 09.09.2021
  • 590 Переглядів

У найближчий вікенд, 12 вересня, у Львові відбудуться Європейські дні єврейської культури і спадщини. З цієї нагоди ЛКП “Бюро cпадщини” управління охорони історичного середовища підготувало серію заходів, зокрема безкоштовних екскурсій та квестів.

«Екскурсії дозволяють залучити до вивчення історії міста не лише дорослих, але й дітей. Окрім того, в рамках заходів відбудеться відкриття оновленої площі та ознакування у історичній єврейській дільниці Львова», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Усі заходи в рамках Європейських днів єврейської культури і спадщини є безкоштовними і базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія міста. Кількість місць обмежена. Участь можлива лише за умови попередньої реєстрації.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

11:00Екскурсія єврейським кварталом Львова
13:00Квест середньовічним Львовом «Таємниця Золотої Рози»  для дітей
14:00Урочисте відкриття відновленої площі між вулицями Братів Рогатинців та Староєврейської та презентація виставки «Жіночі єврейські образи довоєнного Львова»
14:00Екскурсія єврейською дільницею разом із Олександром Тростяніцином
18:00Концерт єврейської пісні на Просторі Синагог

Співорганізатори заходів є Управління охорони історичного середовища ЛМР, ГО «Центр міської історії країн Центрально-Східної Європи», ЛКП «Бюро спадщини» за підтримки Всеукраїнський єврейський благодійний фонд “Хесед-Ар’є”, Єврейська релігійна громада прогресивного юдаїзму “ТЕЙВА”, Благодійний Фонд Бней Бріт “Леополіс” Імені Еміля Домбергера, Львівське товариство єврейської культури  ім. Шолом Алейхема та «Гілель Львів».