Відновлюємо історичні вікна. 7 кроків як стати учасником Програми співфінансування

  • 05.06.2020
  • 2117 Переглядів

З 2019 року у Львові місто фінансує Програму співфінансування реставрації дерев’яних вікон та заміни пластикових на дерев’яні.

Програма передбачає, що 60% вартості робіт оплачує міська рада, а 40% – мешканці. В разі заміні пластикових вікон на дерев’яні частка становить 50% на 50%.

Наступний набір стартує у вересні 2023 року!

Наголошуємо, що заявки прийняті у 2022 році будуть опрацьовані орієнтовно через 1-2 роки за наявності фінансування

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ?

1. З’ясуйте чи ваш будинок знаходиться у межах історичного ареалу Львова, а його вік – не менше 80 років.

*Дізнатися чи ваш будинок у межах історичного ареалу Львова можна за посиланням. В пошуку потрібно обрати /Адресний реєстр та вказати адресу.

2. Подумайте, чи погоджуєтеся внести свою частку співфінансування для участі в Програмі, а саме: 40% від загальної вартості робіт, або ж 50% від загальної вартості робіт при заміні пластикових вікон.

Кожні вікна унікальні і потребують різного об’єму втручання. Зазвичай, вартість реставрації одного вікна коливається у межах 25-40 тис. грн. Але наголошуємо, що остаточна ціна формується після експертизи фахівцями.

3. Якщо власник квартири  готовий взяти участь у Програмі потрібно завантажити заяву, заповнити її та відправити у територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг Львова. Також потрібно додати завірену копію техпаспорту квартири, або ж поверховий план будинку де потрібно відзначити відповідні вікна (можна отримати в ЖЕКу, ОСББ).

*Інформуємо, що прийом нових заявок відбувається лише у визначений термін при оголошені нового набору!

У випадку, якщо йдеться реставрацію вікон у приміщеннях загального користування (сходова клітка), представнику ініціативної групи потрібно завантажити таку ж заявку.

4. Упродовж 30 календарних днів заявка буде розглядатися. За цей час фахівці оглянуть вікна будинку. Після цього ми обов’язково вам повідомимо чи ваша заявка відповідає критеріям Програми.

5. Якщо все добре, заявку включаємо у чергу на проведення робіт та підписуємо договір, коли наблизиться черга. Після цього, власник квартири (чи співвласники приміщення загального користування) має сплатити свою частку співфінансування на рахунок підрядника.

6. Майстер розпочинає працювати з віками: знімає їх та відвозить у майстерню. Зазвичай робота над вікнами триває від одного до трьох місяців: усе залежить від складності робіт.

7. Коли майстер буде готовий показати оновлені вікна, мешканці разом з представниками ЛКП «Бюро спадщини» оцінюють роботу та підписують акти виконаних робіт.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Якщо у вас є додаткові запитання, можна ознайомитися з повним документом .

Або телефонуйте +38 (032) 297-51-32.