Прогулянки Львовом. Протягом місяця у Львові проведуть серію екскурсій

  • 30.03.2022
  • 372 Переглядів

З 31 березня до 25 квітня екскурсоводи та музеї проведуть екскурсії для мешканців та внутрішньо переміщених громадян.

Львівська спільнота екскурсоводів, музеїв, Львівський туристичний офіс та ЛКП “Бюро спадщини” спільно розробили серію екскурсій “Прогулянки Львовом”, щоб ближче познайомити зі Львовом тих, хто недавно приїхав у місто, сприяти емоційному перезавантаженню та підтримати патріотичний дух населення.

“Щоби ми, українці, чинили ефективний національний спротив, для кожного з нас є важливим ефективне відновлення, підтримка непереможного українського духу і гордості за тих, хто нас захищав і захищає” – зазначають організатори.

Українські супергерої, визначні історичні постаті, історія України, Львова та архітектурна спадщина… про все це у прогулянкових екскурсіях від спільноти екскурсоводів і музеїв Львова. На екскурсіях відвідувачі зможуть дізнатись про історію автоперегонів та “Львівський трикутник”, оглянути ретро-автомобілі, відвідати музеї, пройти пізнавальні квести, спостерігати за птахами (так званий birdwatching) у львівських парках та багато цікавого.

Для того, щоб потрапити на екскурсію, достатньо безпосередньо зателефонувати екскурсоводу за номером, вказаним в описі до екскурсії.  

Також, у рамках цієї програми екскурсоводи та музеї пропонують безкоштовні екскурсії для українців, які проживають у тимчасових притулках для внутрішньо переміщених осіб.

Перелік усіх екскурсій на сайті lviv.travel: посилання
Подія у Facebook

*У програмі можливі зміни та доповнення, слідкуйте за оновленнями на сайті.

Нагадуємо, що у Львові, також, діє благодійна культурна ініціатива «Львів зустрічає», яка пропонує безкоштовні екскурсії від засновників та працівників місцевих культурних інституцій для вимушених переселенців – програма.