У Львові розпочався набір заявок на реставрацію історичних вікон і брам

  • 01.09.2022
  • 721 Переглядів

ЛКП «Бюро спадщини» розпочало черговий набір заявок від мешканців в програму співфінансування оновлення історичних вікон і брам. Учасниками нового набору стануть мешканці, які подадуть свої заявки через Центри надання адміністративних послуг Львова винятково у дні з 1 по 15 вересня.

Читайте нас у Telegram-каналі про спадщину t.me/spadshyna

Дізнатися як подати заявку можна на сайті ЛКП «Бюро спадщини» у розділі «Співфінансування».

При реставрації брам 70% вартості робіт будуть оплачені за кошти міського бюджету, 30% – сплачують мешканці, а при відновленні вікон за цією програмою 60% сплатить місто і 40% мешканці, при заміні вікон з пластикових на дерев’яні частки співфінансування становлять –  50 % міський бюджет і 50 % мешканці.

«Цього року, попри війну, ми все-таки вирішили провести набір, адже  отримали велику кількість запитів від охочих долучитися до програми співфінансування. Незважаючи на війну серед мешканців міста, збереглася велика зацікавленість у реставрації цінних елементів їх будинків», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Зауважимо, що заявки слід подавати виключно через Центри надання адміністративних послуг Львова винятково у дні з 1 по 15 вересня. Звернення подані поза цими часовими рамками отримають відмови.