У Львові стартує прийом заявок на реставрацію історичних вікон і брам

  • 31.08.2021
  • 683 Переглядів

ЛКП «Бюро спадщини» оголошує черговий набір заявок від мешканців в програму співфінансування оновлення історичних вікон і брам. Учасниками нового набору стануть мешканці, які подадуть свої заявки через центри надання адміністративних послуг Львова винятково у дні з 1 по 15 вересня.

Читайте нас у Telegram-каналі про спадщину t.me/spadshyna

При реставрації брам 70% вартості робіт будуть оплачені з  міського бюджету, 30% – сплачують мешканці, а при відновленні вікон за цією програмою 60% сплатить місто і 40% мешканці, при заміні вікон з пластикових на дерев’яні частки співфінансування становлять –  50 % міський бюджет і 50 % мешканці.

«Ми проводимо новий набір щоосені на початку вересня, адже за рік отримуємо велику кількість запитів, охочих долучитися до програми співфінансування. У нас в роботі велика кількість брам, черга рухається впевнено. До нових заявок черга дійте орієнтовно за один-два роки, тож зараз є нагода потрапити у списки та організуватися із сусідами», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Якщо минулого року відібрали 50 будинків з історичними дверима та 20 будинків з дерев’яними вікнами, які потребують оновлення, то цього року таких обмежень не буде. Обов’язкова умова: заявки слід подавати виключно через центри надання адміністративних послуг Львова винятково у дні з 1 по 15 вересня. Звернення подані поза цими часовими рамками отримають відмови. 

Дізнатися як подати заявку можна на сайті ЛКП «Бюро спадщини» у розділі «Співфінансування».

Нагадаємо, упродовж 2018-2020 років у Львові відновили 107 брам та 96 вікон і балконних дверей. В цьому році вже встигли реставрувати 23 брами. Наразі 16 брам та 20 вікон є в роботі.