У Львові встановлять інформаційні таблиці на знакових будинках періоду міжвоєнного модернізму

  • 17.05.2021
  • 549 Переглядів

На фасадах історичних будівель Львова періоду міжвоєнного модернізму встановлять інформаційні таблиці. Зроблять це в рамках проекту «100 років модернізму у Львові», який є переможцем конкурсу «Фокус на культуру 2020-2021».

Цей проект реалізовують спільно ЛКП «Бюро спадщини», управління охорони історичного середовища Львівської міської ради та Інститут архітектури НУ “Львівська політехніка”. Замовником виготовлення та встановлення інформаційних таблиць виступить ЛКП «Бюро спадщини». Відповідне рішення у п’ятницю, 14 травня, підтримав виконавчий комітет міста.

«Загалом йдеться про 30 цінних будинків міста, які зведені у стилі модернізм. Це історичні будівлі, які розташовані на території історичного ареалу міста. Цей проект покликаний сприяти збереженню культурної спадщини Львова, що сформувалася у міжвоєнний період», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Провести ознакування будинків ЛКП «Бюро спадщини» має упродовж травня-червня. У  таблицях буде зазначено коротку історію про будівлі будівлі.

Крім таблиць ознакування в рамках проекту розроблено туристичний путівник «Шлях львівського модернізму» та інформаційний довідник.