У Львові підготували путівник «Шлях львівського модернізму» та ознакували будинки періоду міжвоєнного модернізму

  • 01.10.2021
  • 793 Переглядів

«Бюро спадщини» у Львові у партнерстві із управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради та Інститутом архітектури НУ “Львівська політехніка”, в рамках проекту “100 років модернізму у Львові”,  встановило інформаційні таблиці на знакових будинках періоду модернізму та підготувало путівник «Шлях львівського модернізму».

Читайте нас у Telegram-каналі про спадщину t.me/spadshyna

Інформаційні таблиці встановили на фасадах 30-ти історичних будівель Львова побудованих у міжвоєнний період. Це історичні будівлі, які розташовані на території історичного ареалу міста.

«Крім таблиць ознакування в рамках проекту ми розробили туристичний путівник «Шлях львівського модернізму». Це брошура, в якій будівлі об’єднано в три маршрути. Кожен маршрут відображено на карті, також в брошурі є фотографії цих об’єктів, вказана інформація про дати побудови будівель та їх архітекторів», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Завантажити путівник можна на сайті «Бюро спадщини» тут.

Проект “100 років модернізму у Львові” є переможцем конкурсу «Львів 2020-2021: Фокус на культуру», покликаний сприяти популяризації і збереженню культурної спадщини Львова, що сформувалася у міжвоєнний період.