У Львові оголосили переможців фотоконкурсу «Левинський в об’єктиві»

  • 16.06.2021
  • 727 Переглядів

Стали відомі імена переможців фотоконкурсу «Левинський в об’єктиві». Він тривав з початку червня та був присвячений до 170-ліття з дня народження відомого львівського будівничого Івана Левинського. Журі визначило трьох переможців, які стали фіналістами. Загалом у конкурсі взяло участь понад 50 учасників.

Перше місце здобуває світлина Mиколи Кремси, який отримає сертифікат у книгарню на 1 000 грн. Такий самий приз, проте номіналом у 500 грн матиме і Марина Пітиляк, яка посіла друге місце, а конкурсна світлина Ірини Кравчич за рішенням журі принесла «бронзу» та нагороду – книжку про Івана Левинського «Імпульс» у подарунок.

фото Mиколи Кремси, 1 місце
@kremsagram

«Ми отримали велику кількість світлин від учасників цього загальноміського конкурсу – понад 250 фото від понад півсотні учасників. Усі охочі львів’яни могли взяти участь у цьому фотоконкурсі і ми радіємо, що ця ініціатива так зацікавила мешканців міста», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

фото Марина Пітиляк, 2 місце
@mari_ne_jan

Також з фото учасників на вулиці Валовій організують літню фотовиставку.

фото Ірини Кравчич, 3 місце
@gatta_ne.ra

«Ми вдячні усім, хто надіслав фото на конкурс. Світлини більшості учасників є дуже цікавими та якісними, тож ми вирішили з них зробити літню вуличну фотовиставку. Облаштуємо її на вулиці Валовій із відмітками сторінок в Instagram учасників», – розповіла Лілія Онищенко, начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР.