Бюро спадщини отримало 177 заявок на оновлення історичних брам та вікон

  • 16.09.2021
  • 794 Переглядів

Відреставрованих дверей та вікон побільшає. У Львові завершився набір заявок для участі у Програмі співфінансування. «Бюро спадщини» управління охорони історичного середовища цього року отримало ще 111 заявок на реставрацію історичних брам та 66 заявок на реставрацію історичних вікон.

Читайте нас у Telegram-каналі про спадщину t.me/spadshyna

Набір заявок тривав з 1 по 15 вересня. Цього річ «Бюро спадщини» не запроваджувало обмеження щодо кількості охочих стати у чергу.

«Ми дякуємо усім, хто вирішив долучитися до збереження історичних брам у своїх будинках. Така велика кількість охочих свідчить про високий рівень відповідальності мешканців до збереження спадщини та водночас велику довіру до програми співфінансування і нашої команди. Протягом місяця отримані заявки будуть розглянуті, а мешканці, які подали заявки отримають листи щодо результату розгляду їх заявок. Також повний список адрес будинків, мешканці яких братимуть участь у програмі співфінансування буде опубліковано на сайті Бюро спадщини», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик. 

До реставрації цих брам фахівці зможуть приступити орієнтовно через 2 роки. Наразі опрацьовуються заявки подані мешканцями у попередні роки.

При реставрації брам 70% вартості робіт будуть оплачені з міського бюджету, 30% – сплачують мешканці, а при відновленні вікон за цією програмою 60% сплатить місто і 40% мешканці, а при заміні пластикових вікон на дерев’яні частка співфінансування становить 50% на 50 %.